AKTUALNOŚCI

10.11.2019 Dziekujemy klientom za odwiedzanie nas w siedzibie Wytwórni Nieruchomosci i zlecanie nam wyłączności. Przy takim rodzaju współpracy jesteśmy w stanie zrobić dla Was bardzo szybką i korzystną cenowo sprzedaż. Czekamy na Państwa na Wółczańskiej 125. 

04.11.2019.Rynek mieszkaniowy w Łodzi jest ciekawy nie tylko dla Łodzian. Zgłaszają się do nas Warszawiacy z propozycją znalezienia dla nich nieruchomosci , począwszy od kawalerek do mieszkań 100 metrowych. Cel - inwestycja ze stopą zwrotu co najmniej 8 % rocznie. W Wytwórni Nieruchomosci lubimy takie tematy bo dają dużo możliwości remontowych i aranżacyjnych. 

19.10.2019 Zespół Wytwórni Nieruchomości uczestniczył w ogólnopolskiej konferencji dotyczącej pośrednictwa w nieruchomości. Dużo nowych inicjatyw i pomysłów, poznanych ciekawych ludzi i firm, z którymi podejmiemy współpracę. Będziemy na bieżąco Wam o tym pisać.

16.10.19 Dziekujemy wszystkim , którzy aplikowali na stanowisko Agenta do Wytwórni Nieruchomości. Mieliśmy zaplanowane otwarcie 1 stanowiska. A tu życie miało inny plan i otwieramy od razu 2. Od 21.10 zaczynamy szkolenia teoretyczne i praktykę pracy z klientem. Ważne jest dla nas , by nowi pracownicy Wytwórni Nieruchomości byli rozpoznawalni na rynku łódzkim i szanowani za etykę pracy oraz szybkość i efektywność realizowania potrzeb klientów naszego biura.  

08.10.19 Otwieramy kolejne stanowisko pracy w Wytwórni Nieuchomości dla AGENTA NIERUCHOMOŚCI - opis oferty w zakładce zespół/kariera. Zapraszamy do współpracy w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

07.10.19  Po pierwszym miesiącu działania Wytwórni Nieruchomości mamy całą masę  zamówień i zleceń  oraz pierwsze sprzedaże za sobą. Cieszymy się bardzo widząc jak początkowa nieufność do "biur nieruchomości" , przeradza się w dobre relacje z naszymi agentami ,a tym samym z całą Wytwórnią Nieruchomości. Jesteśmy wdzięczni za  zaufanie Państwa i powierzenie nam sprzedaży lub zakupu mieszkania. My ze swej strony pilnujemy by Państwa transakcje były jak najlepiej zabezpieczone i uzyskana cena była tą wymarzoną. Co więcej w zakupionych mieszkaniach wykonujemy szybki lifting lub generalne remonty 


20.09.19  Planujemy organizować dla klientów zespołu Wytwórni Nieruchomości cykliczne spotkania przy kawie i domowym cieście. Celem spotkań będzie wzajemne poznanie potrzeb i możliwości , tak byśmy jak najlepiej realizowali powierzone nam przez Was zadania, a zarazem powiedzieli Wam co możecie z nami zyskać. Informacje o terminach spotkań w biurze Wytwórni Nieruchomości przy ul. Wólczańskiej 125 , zamieścimy na stronie oraz na facebooku.
Ze względu na Państwa komfort oraz przestronność biura będziemy prowadzić zapisy na spotkania.  Sprawdź jak do nas dojechać

Wyślij do nas wiadomość

Dane osobowe podaję dobrowolnie i są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. KLAUZULA INFORMACYJNA

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.