Drodzy Czytelnicy

Drodzy Klienci!


Chcemy dać Wam parę informacji o nas, byśmy się lepiej poznali. Nasze biuro specjalizuje się głównie w pośrednictwie sprzedaży, wynajmie nieruchomości oraz kredytowania. Zatrudniamy profesjonalny zespół, który jest w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie transakcji. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta i zawsze staramy się działać w jego najlepszym interesie.


POCZĄTKI

Ideą powstania biura było połączenie pasji do nieruchomości oraz wieloletniej wiedzy i doświadczenia w budowaniu zespołów ludzkich. Marzyło się nam takie miejsce, gdzie klient poczuje się na swoim miejscu. W otoczeniu przyjaznych, ciekawych jego potrzeb ludzi, którzy wdrożą całą gamę pomysłów i doświadczeń, by droga do nowego domu stała się przyjazna i prosta. Taką firmą dla Państwa jesteśmy.


ZAKRES DZIAŁAŃ

Mamy możliwości poprowadzenia klienta w wielu tematach, począwszy od doradztwa kredytowego, wyceny nieruchomości, pośrednictwa zakupu lub sprzedaży wraz z negocjacjami ceny między stronami. Pomagamy w opróżnianiu nieruchomości, remontach i urządzeniu pod klucz.

W przypadku mieszkań inwestorskich polecamy zaprzyjaźnione firmy do obsługi najmu oraz wykonania certyfikatu energetycznego. Wszystko to jest możliwe, dzięki grupie sprawdzonych partnerów, z którymi od lat współpracujemy z pełnym zaufaniem.ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI

Ta współpraca daje Państwu ogromny komfort załatwienia wszystkiego w jednej firmie, bez szukania kolejnych specjalistów i uczenia się na swoich błędach. Powierzacie jednej osobie działania i tylko z nią omawiacie strategię i kolejne kroki. Nie odbieracie kilkunastu telefonów dziennie by od początku z każdym omawiać temat.

Nasi zadowoleni klienci, stali się naszymi ambasadorami i polecają nas swoim bliskim i znajomym. Wierzymy, że dołączycie do tego grona.

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół WytwórniJesteśmy członkami:
Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomościami Polski Centralnej (SPRNPC) zrzeszonego w Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości (FPPRN) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN)

 Sprawdź jak do nas dojechać

Wyślij do nas wiadomość

Dane osobowe podaję dobrowolnie i są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. KLAUZULA INFORMACYJNA

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.